Збір на ЗСУ з любов’ю

День святого Валентина творчі студенти четвертого курсу запропонували святкували романтично і патріотично, а саме — організували обмін сердечними побажаннями і збір коштів, який назвали «на ЗСУ з любов’ю». З чарівної сердечної  скриньки усі бажаючі могли  вийняти хороше передбачення для себе та близьких і пожертвувати будь-яку суму на віртуальну банку. Пізніше ці кошти та нашу вдячність ми передали підрозділу ЗСУ, де служить чоловік викладачки нашого коледжу. Дякуємо студентам, викладачам та адміністрації дошкільного відділення! Дякуємо тим, хто стримують ворога і наближають перемогу!

В проведенні події взяли участь Сніжана Дзьоба, Вікторія Гордєєва, Софія Юрчишин, Вікторія Каспрук, Леся Чорній, Володимир Мізинюк та Сергій Сидорів. Ми сподіваємося, що такі заходи зміцнюють і гуртують нас, як українців, укріпляють національну самосвідомість, долучають і додають студентам впевненості в нашій перемозі. Коли ми всі разом – нас не подолати. Слава Україні.

Текст –  Володимир Мізинюк, студент дошкільного відділення.