Настановча нарада щодо проходження виробничої практики студентами 3-го курсу спеціальності «Дошкільна освіта»

31 січня 2024 року відбулась настановча нарада щодо організації та проведення виробничої практики для студентів 3 курсу спеціальності «Дошкільна освіта». З вітальним словом виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи  Марта Ярославівна Чупровська, яка ознайомила студентів із наказом щодо організації та проведення практики та базами практики.

Голова циклової комісії професійно-практичної підготовки спеціальності «Дошкільна освіта» Оксана Дмитрівна Селепій ознайомила студентів з методичними рекомендаціями та програмою виробничої  практики, а також продемонструвала зразки документів, які повинні бути сформовані та подані на захисті. Інженер з техніки безпеки Тетяна Петрівна Клубочкіна провела вступний інструктаж з техніки безпеки, охорони праці, а також зауважили про важливість дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях. Керівники практики груп Ірина Юріївна Бей, Ірина Йосипівна Костан, Ольга Іванівна Гурей, Інна Богданівна Червінська побажали студентам плідної співпраці з наставниками.