Настановча нарада щодо проходження навчальної практики студентами 2-го курсу спеціальності «Дошкільна освіта»

13 грудня 2021 року відбулась настановча нарада щодо організації та проведення навчальної практики для студентів IІ курсу спеціальності «Дошкільна освіта». З вітальним словом виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи Марта Ярославівна Чупровська, яка ознайомила студентів із наказом щодо організації та проведення практики та базами практики. Вона наголосила, що реалізація змісту та завдань практики в умовах карантину відбуватиметься дистанційно з залученням сайтів, соціальних мереж ЗДО (бази практики).

Керівник практики від коледжу, голова циклової комісії професійно-практичної підготовки спеціальності «Дошкільна освіта» Оксана Дмитрівна Селепій ознайомила студентів з методичними рекомендаціями та програмою навчальної практики, а також продемонструвала зразки документів, які повинні бути сформовані та подані на захисті. Керівники практики груп Ірина Юріївна Бей, Ольга Іванівна Гурей, Ірина Миколаївна Салига, Оксана Ярославівна Гавадзин провели вступний інструктаж з техніки безпеки, а також зауважили про важливість дотримання правилами протиепідеміологічних вимог в умовах  адаптивного карантину.