ЗАХИСТ ПРАКТИКИ З ДОДАТКОВОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ «ЛОГОПЕДІЯ»

22.05.2020 відбувся захист практики з додаткової кваліфікації «Логопедія».  З вітальним словом до викладачів та студентів звернулася М.Я.Чупровська, яка закцентувала увагу  на специфіці організації та проходження практики в умовах дистанційного навчання.  Керівник практики Скавінська Л.М. наголосила  на тому, що вдале поєднання теоретичних знань з практичними навичками сприяє здобуттю досвіду, вдосконаленню якого немає меж. Відео-презентації робіт студентів були різноманітні за видами діяльності та емоційно насиченими. «За плечима навчання, перший логопедичний досвід, а попереду – нові зростання, досягнення, цікава професійна діяльність», – такими словами завершила зустріч голова циклової комісії спеціальності «Дошкільна освіта» О.Д.Селепій.