УВАГА! Всеукраїнський челендж “Подаруй дидактичний посібник українській школі діаспори”

Викладачі та студенти спеціальності “Дошкільна освіта” Івано-Франківського коледжу ДВНЗ Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника ініціюють Всеукраїнський челендж “Подаруй дидактичний посібник українській школі діаспори”.

Сподіваємося на активне поширення та включення педагогічних відділень коледжів та кафедр університетів України. Отож, сьогодні в переддень Дня працівника дошкільної освіти ми даруємо дидактичні посібники для недільної школи, що при товаристві “Українсько-Грецька Думка” (місто Афіни)!!!

Челендж передаємо відділенню “Початкова освіта” нашого коледжу для шкіл української діаспори в Португалії:)))