МЕТОДИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ циклової комісії професійної та практичної підготовки спеціальності «Дошкільна освіта»

Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому, бо якщо нема руху вперед, то неминуче починається відставання”.

В.О. Сухомлинський

На виконання річного плану освітньої роботи Івано-Франківського коледжу  ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» з 23 до 27 вересня 2019 року був проведений методичний тиждень циклової комісії професійної та практичної підготовки спеціальності «Дошкільна освіта».

В програму заходів увійшли різноманітні навчальні, виховні, мистецькі, просвітницькі, культурні, спортивні заходи присвячені тижню дошкільної освіти: відкриті заняття викладачів Селепій О.Д., Гурей О.І., Салиги І.М., Трохимчук М.О., Скавінської Л.М., Богославець Н.В., Сидоріва С.М., Червінська І.Б.

Перший день тижня – 23.09.2019 року. Відкриття  тижня  циклової  комісії професійної та практичної підготовки спеціальності «Дошкільна освіта». Фото-вернісаж від першокурсників: «Щасливі миті дитинства», «Цікавий світ навколо дітей».

24.09.2019 року. Завідувач  відділенням ДО, викладач дисципліни сучасна українська мова Сидорук О.М. провела практичні заняття з написання  творчих  робіт-есе «Чому я обрала професію вихователя».

Презентація  тематичних  стіннівок, колажів (викладач Данів Т.Ю.).

Виставка  на тему «Моє перше професійне портфоліо» (кращі папки «Методична скарбничка»  з навчальних дисциплін Методики ознайомлення дітей з природою (викладач Данів Т.Ю.), Методики формування елементарних математичних уявлень (викладач Селепій О.Д.); кращі папки «Дидактичний матеріал для роботи зі звуками» з навчальної дисципліни «Логопедії» (викладач Салига І.М.).

Експозиція  кращих продуктів курсових міні та макро – проектів: буклети  щодо вивчення Базового компонента дошкільної освіти (викладач Селепій О.Д.); стендова продукція з навчальної дисципліни «Народознавство в ДНЗ» (викладач Гурей О.І.); лепбуки для педагогів  та дітей дошкільного віку з навчальної дисципліни «Дитяча література» (викладач Чупровська М.Я.); Навчальні постери для раннього вивчення англійської мови (з інклюзивною складовою) (викладач Сидорів С.М.).

25.-26.09.2019 року. Флеш-моб – челендж “Подаруй дидактичний посібник українській школі діаспори” (#дарунки_challenge).

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Чупровська М.Я. організувала «педагогічні посиденьки» для керівників-методистів  усіх видів практики на тему «Формування професійних  умінь і навичок  під час навчальної практики – основа педагогічної майстерності майбутнього педагога-дошкільника». Напрацювали рекомендації щодо проведення успішної навчальної практики студентами ІІІ та ІV курсів, розробили Облікові карти баз практики на 2019-2020 н.р.

27 вересня 2019 року. Яскравим завершенням тижня циклової комісії   було проведення заходу під назвою  освітній простір «КРАЇНА ДИТИНСТВА»  для гостей-дошкільнят,  адміністрації ДНЗ «Теремок». Викладачі  та студентки  організували   розвивальні ігри, руханки, таночки, веселі пісні, віршики англійською мовою та креативні майстерки. Діти були в захваті!

30.09.2019 року. Відбулося засідання циклової комісії  у формі круглого столу «Панорама ідей забезпечення якості  освіти майбутніх педагогів-дошкільників». Вітаючи зі святом працівника дошкільної освіти, Селепій О.Д., голова циклової комісії  зазначила, що сьогоднішні студенти спеціальності «Дошкільна освіта», майбутні працівники, виділяються особливим ентузіазмом, творчим ставленням до справи. Вони щедро наділені різноманітними талантами, вміють швидко адаптуватися та знайти вихід з будь-якої ситуації. Саме їм працювати з завтрашнім дошкільником на славу та гордість Україні!