Тиждень дошкільної освіти – інклюзивний вектор

Під час різноманітних подій методичного тижня циклової комісії професійної та практичної підготовки спеціальності «Дошкільна освіта» значна увага приділялася теоретичним та практичним аспектам інклюзивної та спеціальної освіти, адже залучення УСІХ дітей в соціум – передумова майбутнього!

1. Відкриті заняття з навчальних дисциплін викладачів Ірини Салиги, Марії Трохимчук, Людмили Скавінської, Наталії Богославець:

• «Теорія і практика логопедії» – тема «Заїкання. Клінічна диференціація. Характеристика форм заїкання»
  • «Логопедичні практикуми» – тема «Особливості використання наочності в логопедичній групі»
  • «Логопедичні технології» – тема «Технологія логопедичного обстеження. Зміст орієнтувального та диференційованого етапу»
  • «Основи дефектології» – тема «Методи, засоби та форми діагностики порушень мовлення у дітей дошкільного віку»

2. Акцент на інклюзивній складовій у відкритих заняттях Оксани Селепій та Сергія Сидоріва:

• «Педагогічні технології в ДНЗ» – тема «Дошкільна освіта в різних країнах світу»
  • «Раннє навчання англійської мови» – тема «Методи навчання іноземних мов: Past and Present»
  • «Методика навчання англійської мови в дошкільних закладах» – тема «Авторські методики раннього навчання англійської мови: Sing and Learn English»

3. Експозиція «Навчальні постери для раннього вивчення англійської мови (з інклюзивною складовою)» у форматі виставок «Моє перше професійне портфоліо»

4. Презентація посібника для педагогів, студентів та батьків «Сходинки інклюзії».

5. Відбувся семінар доктора Ханни Сенфорд Келлер «Розвиток мовленнєвих навичок у дітей з розладами спектру аутизму».

6. Освітній простір «Країна дитинства», що запрацював в рамках методичного тижня радо чекатиме всіх на наступних анонсованих заходах для діток та батьків