Участь коледжу у II Західному воркшопі

Представник Івано-Франківського коледжу взяв участь у Другому  Західному воркшопі: Нова українська школа – школа, доступна для кожного у рамках проекту Без кордонів: розвиток та підтримка інклюзивної освітньої спільноти. м.Хмельницький. 22-24 березня 2019.

140 освітян Хмельниччини, Тернопільщини та Франківщини активно ділилися власними напрацюваннями та обговорювали виклики в галузі розвитку інклюзивної та спеціальної освіти: позитивні практики та механізми інклюзії: супровід учнів з ООП, ефективна взаємодія, арт-терапія та метафорична асоціація, співвикладання і партнерство вчителя та асистента вчителя інклюзивного класу, інструменти електронного супроводу уроку та дистанційного навчання в інклюзивному середовищі, корекційно-розвиткова складова навчання, гармонізація психо-емоційної сфери, соціалізація учнів під час ранкових зустрічей, педагогіка партнерства, організація освітнього середовища, механізми інтеграції, універсальний дизайн, програми транзиції в доросле життя, командотворення та ефективне функціонування.