Навчання, проникнуте інклюзією: транзиція до вищої освіти

Просвітницько-інформаційний івент за участю Івано-Франківського коледжу та кафедри педагогіки початкової освіти, педагогічний факультет, Прикарпатський національний університет.

Теми доповідей: Ресурси, функції та нові челенджі в роботі практичного психолога. Психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами  та дітей соціально-незахищених категорій. Інклюзивна складова навчального процесу. Специфіка роботи із дітьми з різними нозологіями. Дотримання принципів інклюзивної освіти на уроках іноземної мови. Інклюзивна освітня спільнота як майданчик для обміну кращими практиками та чинник суспільних та едукаційних змін. Програми тразиції до життя поза школою.

EDUCATION INSPIRED BY INCLUSION: TRANSITION TO HIGHER EDUCATION

Topics: School psychologist: resources, functions and challenges. Psychological support of children with SEN and with underprivileged social backgrounds. Inclusive constituent of education. Working with children with disabilities. Principles of inclusive education at foreign language lessons. Inclusive learning community: sharing best practices and making changes in education and society. Transition programs in Ukraine.