«Віват логопедія!»

Ми щасливі вже тим, що живем на землі,

Подаруйте любов нам і ласку!

Ми такі, як усі, хоч ще зовсім малі,

І так само ми віримо в казку.

Світлана Колодій

31 травня 2018 р. на базі  «Дошкільного відділення»  Івано-Франківського коледжу відбулася звітна конференція студентів 4 курсу спеціалізації «Логопедія» у формі фестивалю «Віват логопедія!».

Програма фестивалю складалася з двох частин: захисту курсових проектів та презентації проходження логопедичної практики.

Під час «Параду проектів» студенти показали не тільки обізнаність у царині теоретичних основ дисциплін спеціалізації «Логопедія», а й продемонстрували вміння систематизувати та структурувати матеріал з метою реалізації його у стендовій продукції. Саме творчі продукти їх курсових проектів стали основою унаочнення кабінету корекційної педагогіки та логопедії.

Другою частиною фестивалю була конкурсна програма «Найкраща база логопедичної практики». Студенти намагалися якнайоригінальніше представити свій перший логопедичний досвід. Їхні старання були відзначені символічними дипломами у  різноманітних номінаціях. Приз «Глядацьких симпатій»  одноголосно отримав Навчально-реабілітаційний центр та студенти, які там проходили практику.

Усі присутні висловили  вдячність закладам дошкільної освіти, які надали їм можливість долучитися до гуманної місії – допомоги дітям з особливими освітніми потребами.

Адже знати і уміти

Здатні й особливі діти!