Викладацький склад

Селепій Оксана Дмитрівна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач дисциплін «Методика формування елементарних математичних уявлень», «Основи природознавства і методика ознайомлення дітей з природою», «Педагогічні технології в ДНЗ», «Основи педагогічної майстерності», голова циклової комісії

Березовська Людміла Іванівна – спеціаліст вищої категорії, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, викладач дисципліни «Педагогіка»

Бай Ігор Богданович – спеціаліст вищої категорії, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фахових методик і технологій початкової освіти, викладач дисциплін «Малювання і ліплення», «Методика організації образотворчої діяльності дітей»

Балкова Ольга Василівна – спеціаліст вищої категорії, старший вихователь, викладач дисципліни «Методика розвитку мовлення і навчання елементів грамоти»

Богославець Наталія Володимирівна – спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Основи дефектології», «Логопедична ритміка»

Гурей Ольга Іванівна – спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Народознавство в ДНЗ», «Онтогенез мовленнєвої діяльності», «Педагогіка»

Данів Тетяна Юріївна – спеціаліст, викладач дисциплін «Вступ до спеціальності» «Основи природознавства і методика ознайомлення дітей з природою», «Художня праця»

Мельник Олена Йосипівнаспеціаліст ІІ категорії, викладач дисциплін «Фізичне виховання», «Фізична культура», «Теорія і методика фізичного виховання», «Методика фізичного виховання»

Никорак Наталія Юріївна – спеціаліст, викладач дисциплін «Методика музичного виховання», «Співи і музична література»

Салига Ірина Миколаївна – спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, викладач дисциплін «Логопедія», «Теорія і практика логопедії»

Сидорів Сергій Мирославович – спеціаліст І категорії, викладач дисципліни «Іноземна мова (англ.)»

Сидорук Оксана Миколаївна – спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Українська мова за професійним спрямуванням», «Сучасна українська мова»

Скавінська Людмила Миколаївна –спеціаліст вищої категорії, викладач дисциплін «Логопедичні технології», «Основи колекційної педагогіки», «Основи колекційної педагогіки (дефектологія)»

Трохимчук Марія Олегівна –спеціаліст ІІ категорії, викладач дисципліни «Логопедичні практикуми»

Червінська Інна Богданівна – доцент кафедри теорії та методики початкової освіти, кандидат педагогічних наук

Чупровська Марта Ярославівна – спеціаліст, викладач дисципліни «Література для дітей дошкільного віку»